Seifid, Kontorimööbel, Muu toodang

Millega sisustada kaasaegset kontorit? Kuidas kasutada optimaalselt olemasolevat ruumi ja hoida kõik vajalik käepärasena? Meie pakume probleemile komplektset lahendust:

- Enam kui 200 mudelit seife, seal hulgas ka eritellimusel.
- Enam kui 300 kontorimööbli mudelit: kapid, kartoteegid, riiulid, liigutatavad tumbad, garderoobikapid, mobiilsed arhiivid.
- Muud kontoris vajaminevad esemed: konteinerid sularaha hoidmiseks, võtmekapid, apteegid jne.

Seifid

Dokumentidele, väärtpaberitele, rahale, arvutiarhiividele. Väärtuste hoidmiseks on palju erinevaid viise, aga kõige usaldusväärsem on muidugi hea seif.

Meie seifid paistavad silma nii kõrge kvaliteedi kui kaasaegse disaini poolest. Suur mudelite valik rahuldab ka kõige nõudlikumat ostjat ja võimaldab sulandada seifi nii kodu kui kontori interjööri.

Kontorimööbel

Metallist kontorimööbli peamine eelis seisneb dokumentide hoidmise õige korra ja kasutusmugavuse loomises.

Meie metallist kontorimööbel aitab teil optimaalselt kasutada kontori pinda, dokumentatsiooni süstematiseerida ja kaitsta seda mittesoovitud ligipääsuvõimaluste eest. Metallmööbel on praktiline ja pikaealine, ei nõua hooldust.

Muu toodang

Raske on leida kontorit, kus puuduksid nagid, apteek ja muud vajalikud aksessuaarid. Ja mis on veelgi tähtsam, need tavalised esemed peaksid olema mitte ainult funktsionaalsed, aga ka nägusad. Pakume teile kontori aksessuaare maailma juhtivatelt tootjatelt.