Promet, see on seifide ja metallist kontorimööbli tootmise liider!

Tere tulemast Prometi, seifide ja metallist kontorimööbli suurima tootja ning tarnija, ametlikule koduleheküljele!

Me toodame ja müüme:

- seifid: mööbli-, kontori-, integreeritavad, sissemurdmisekindlad (I, II, III, IV, V klass), tulekindlad, tule-sissemurdmisekindlad, relva-, deposiit-, hotelli- ja eksklusiivsed seifid, termostaadiga seifid, deposiitkarbid ning kassaseifid;

- metallist kontorimööbel: kartoteegikapid, kontorikapid, raamatupidamiskapid, garderoobikapid, tumbad, arhiivid, riiulid.

Toodangu peamine osa - Valberg kaubamärgi seifid ja Practic kontorimööbel toodetakse Kazanluki (Bulgaaria, EL), Moskva ja Tuula oblastide (Venemaa) tehastes. Tootmine on varustatud kõige kaasaegsemate metallitöötlemisvahenditega ja tootmises kasutatakse kõige eesrindlikumaid juhtimismeetodeid.

Lisaks omatoodangule varustab Promet turgu ka maailma juhtivate seifi ja kontorimööbli tootjate toodanguga: Format (Saksamaa), Stark (Itaalia), Technomax (Itaalia), Topaz (Lõuna-Korea), Aiko (Tai), Joma (Hispaania), Bisley (Suurbritannia).

Promet osutab ka hooldusteenuseid, samuti teostab garantii- ja garantiijärgset remonti. Prometil on oma isiklik turustusvõrk, millesse kuulub üle 1300 edasimüüja, 29 filiaali Venemaal, 9-st välismaist filiaali, mis asuvad Bulgaarias, Poolas, Kasahstanis, AÜE-s ja Ukrainas. Samuti asuvad esindused Valgevenes, Hiinas ja USA-s. Oma tegevuses orienteerub ettevõte iga kliendi suhtes individuaalsele lähenemisele ja püüdleb pikaajalise koostöö perspektiivi poole.

2003-2015 Ettevõte Promet seifid ja mööbel, müük ja tootmine (+372) 5565 5354Ettevõtte ajalugu

Aprill 1991
•  Alustati tööd seifide turul, esimeste venemaiste seifide müük.
Suvi 1992
•  Esimesed välismaiste seifide tarned Venemaale.
November 1993
•  Alustati edasimüügivõrgu arendamist Venemaal ja SNG riikides.
August 1997
•  Avati esimene filiaal Krasnodaris.
Aprill 2000
•  Oma tootmise avamine Venemaal.
Suvi 2003
•  Esimese välismaise filiaali avamine Bulgaarias.
Juuli 2008
•  Tootmise alustamine Bulgaarias ja Tuula oblastis.
August 2009
•  Seifide sertifitseerimine vastavalt Euroopa standarditele. Testide läbimine ECB-S sertifitseerimiskeskustes. Eksporti alustamine Kesk-Euroopas.
Suvi 2009
•  Algab töö Läti, Leedu ja Eesti turul.
Oktoober 2009
•  Tehase ametlik avamine Bulgaarias.
Detsember 2011
•  Kolm tehast. Filiaalid Venemaal, Ukrainas, Kasastanis, Bulgaarias, OAE ja Poolas.
Detsember 2014
•  Kolm ettevõtet, kolm bürood ja kolm ladu - Lätis (Riia), Leedus (Vilnius) ja Eestis (Tallinn).

Kvaliteedi lehekülg

Meie lähenemisviisiks on väärtuslike esemete hoiustamise vajaduste rahuldamisel parima kvaliteediga kauba ja teenuste pakkumise teel. Promet kvaliteedihaldus on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2000 standardile alates septembrist 2001. Prometi sertifikaadi väljastajaks on üks autoriteetsemaid ja suurimaid rahvusvahelisi sertifitseerimisorganisatsioone Det Norske Veritas, mis on asutatud Norras 1864 aastal.Suurendamiseks klõpsake kujutisel.


Tootmisest

Aastal 2000 ehitasime me Moskva oblastisse seifide ja metallist kontorimööbli valmistamise tehase. Varustasime selle parimate metallitöötlemisseadmetega, mis võimaldab meil anda mõistlike hindadega ja parima kvaliteediga toodangut.

Tunneme uhkust oma tehniliste spetsialistide ja tööliste üle. Me oleme loonud tugeva meeskonna, mis on pidevalt arenev ja moderniseerib nii meie toodangut, kui ka tootmisprotsesse. Tootmises juurutatakse kõrgel tasemel automatiseerimist, säilitatakse puhtus, lisaks pöörame me suurt tähelepanu tehnilisele ohutusele.

Hoolitseme ka ökoloogiaküsimuste eest. Ettevõte on võtnud tarvitusele abinõud keskkonnale kahjulike tootmismõjude minimeerimise osas.

Käesolevaks ajaks on Promet lõpetanud veel kahe tehase ehitamise: Mööbli tootmise tehas Tuula oblastis ja seifide tootmise tehas Bulgaarias (EL).FLASH-playeri allalaadimine